Hakkımızda

Biz kimiz ?...

Hakkımızda

2000 yılında kurulan Ege Telsiz yüzlerce kamu kurum ve kuruluşu, özel şirketler ve şahıslara karada, denizde ve havada kusursuz iletişim hizmeti vermektedir.

 

Ege Telsiz, telsiz haberleşmesinde ANA BAYİSİ olduğu YAESU/VERTEX/STANDART marka telsiz ürünlerinin satışı ve satış sonrası hizmetlerini yürütmek amacıyla işe başlamıştır. Kurucu ortakları 15 yıllık telsiz deneyimine (10 yıl ASELSAN, 5 yıl Motorola) 5 yılda YAESU/VERTEX/STANDART marka ürünlerini EGE BÖLGESİNDE satışını ve satış sonra hizmetlerini üstlenerek deneyimlerine ilave etmiştir.

 

Ege Telsiz, kesintisiz ve sağlıklı iletişim kurmanın önemini ilke edinerek, teknolojisinin sunduğu tüm olanakları ürünlerinde kullanmaktadır. Ege Telsiz 'in teknik servisi en yeni teknoloji test ve ölçüm cihazlarıyla donatılmış olup, bu teknik serviste, deneyimli teknik personel denetiminde, geniş yedek parça stoğu ile satış sonrası hizmet vermektedir. Böylece kurulan sistemlerin yıllarca kusursuz çalışması sağlanmaktadır.

 

2000 yılında YAESU/VERTEX/STANDART marka haberleşme cihazlarının satış bayiliğini alıp, 2000 ve 2001 yıllarında Türkiye genelinde en iyi satış performansını göstererek EGE BÖLGESİNDE TEK YETKİLİ ANA BAYİSİ olmaya elde etmiştir. Müşterilerine sunmuş olduğu en son teknoloji alternatif sistem çözümleri ve uygulamaları, ile Ege Telsiz bu konuda en iyi çözüm üreten firma konumuna gelmiştir.

 

Ege Telsiz, bünyesinde yer alan teknik, satış ve idari elemanlarına uyguladığı teknik ve kurumsal eğitimlerle iletişim sektöründeki başarılarını arttırarak sürdürmektedir.